Naše reference

Hned po příchodu mě uvítal milý a usměvavý personál, a bez jakéhokoliv čekání jsem byl odbaven. Kvalita provedeného zákroku byla taktéž úžasná. Bezbolestné, rychlé a profesionální…mohu jen a jen doporučit.

M. Pachl

Mám měsíc po operaci katarakty obou očí a nemohu pořád uvěřit, že vidím ! Po cca 20letech nošení brýlí si postupně zvykám na to, že už je nepotřebuji a mohu si užívat sportovní aktivity, výlety a běžné denní činnosti bez omezení. Nehledě na to, že už ani brýle nedokázaly očím pomoct, pan primář Urminský to dokázal a smekám největší klobouk a klaním se až k zemi těmto zlatým ručičkám. Všem, kteří ještě váhají zda na operaci katarakty na klinice Oftal jít či nejít – neváhejte ani vteřinu. Velmi kliniku doporučuji a ještě jednou smekám před celým týmem kliniky Oftal v Brně, hlavně před panem primářem Urminským , který dělá s očima zázraky. S úctou, Křížová Michaela.

 

M. Křížová

Na klinice Oftal jsem podstoupila operaci šedého zákalu. Byla jsem moc spokojená.Vstřícný a profesionální přístup personálu.Kliniku doporučuji.

J. Špalková

Jsem skoro půl roku po laserové operaci. Dlouho jsem o zákroku přemýšlela a nyní jsem moc ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Moc hodné sestřičky, super profesionální přístup. Obávala jsem se, ale změnilo mi to život. Děkuji!

L. Plocková

Dnes jsem navštívila Vaši oční kliniku na doporučení známé. Byla jsem strašně mile překvapena. Doktorka Natálie Chrástová je velmi příjemná a ochotná. Jen tak dále. Můžu jen doporučit. Děkuji!

M. Hudcová

Příjemné prostředí a vstřícný přístup personálu.

L. Marková

Děkuji všem za přístup a profesionální řešení mého problému. Kliniku i Mudr Urminského, mohu jen doporučit.

J. Povalský

Byl jsem s 2,5 letou dcerou. Vřele doporučuji. Profesionální přístup jak lékaře , tak sester. Vše proběhlo v nejlepším pořádku.

K. Žák

Mama bola u Vás dvakrát na operácii šedého zákalu a bola veľmi spokojná, vynikajúci prístup, všetok personal bol milý a prijemný. V mene Anny Papulakovej ešte raz ďakujeme.

A. Papulaková