Proč právě Oftal

TRADICE
Laserové operace očí provádíme v Brně již od roku 1996. Za touto dlouholetou praxí v odstraňování dioptrických očních vad metodou excimer laserové keratectomie stojí tisíce u nás úspěšně operovaných pacientů, kterým laserová operace očí zvýšila životní komfort.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
Jsme oční klinika téměř rodinného typu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, pečlivě přihlížíme k jeho potřebám, přáním i životnímu stylu. Disponujeme kvalitním týmem zkušených očních lékařů.

OČNÍ KLINIKA PRO CELOU RODINU
Pomáháme pacientům bez ohledu na věk nebo typ oční vady. Díky našim očním lékařům s nejrůznějšími specializacemi řešíme léčbu dětí, dospělých, seniorů, cukrovkářů apod. Podporujeme program prevence očních vad a onemocnění u dětí,  a zajišťujeme  jejich následnou specializovanou léčbu.

ODBORNÝ PERSONÁL
Vysoká odbornost a zájem klientovi pomoci s jeho problémem bereme jako samozřejmost.
Osobní přístup, léta zkušeností a moderní přístrojové vybavení, to jsou důvody, proč dosahujeme skvělých výsledků.

ŠIROKÁ NABÍDKA
Náš tým odborných očních lékařů má k dispozici vysoce kvalitní přístrojové vybavení, na základě čehož může oční klinika Oftal nabídnout výkony, jako jsou laserové operace očí, nitrooční operace očí, operace očí zaměřené na léčbu šedého zákalu, preventivní vyšetření a diagnostiku zeleného zákalu. Samozřejmostí je u nás také speciální ambulance na léčbu chorob sítnice a oční ambulance oftalmologů.

Provádíme také estetické a drobné chirurgické zákroky.
Estetické výkony směřujeme především do obličejové části se zaměřením na neinvazivní varianty. Naši specialisté dokáží kombinovat metody prime liftingu – mezonití s aplikacemi výplňových materiálů na přírodní bázi, botulotoxinu, mezoterapie stejně jako redukovat tukové tkáně pomocí injekční lipolýzy nebo modelovat vybrané partie v obličejové části.

FINANCOVÁNÍ
Zákroky, na které se vztahuje zdravotního pojištění jsou u nás ZDARMA. Na výkony, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, poskytujeme četné výhody a bonusy. Běžně umožňujeme i financování na splátky.

POOPERAČNÍ PÉČE
Provedením operace či zákroku pro nás nic nekončí. Zakládáme si zkrátka na kvalitní péči. Ať už se jedná o standardní ambulantní vyšetření, či operaci šedého zákalu, jsme připraveni vždy řešit Vaše potřeby.

VIZE
Jsme spolehlivými partnery pro život. Umíme a hlavně chceme klientům pomoci. Neslibujeme zázraky, ale reálná, pro klienty akceptovatelná řešení. K operacím přistupujeme individuálně a vždy podle nejlepšího svědomí.

Pojďte s námi vidět svět krásnější!

Vaše oční klinika Oftal