Aby zobaczyć świat piękniejszy 

Klinika okulistyczna Oftal, Brno

Klinika okulistyczna OFTAL stanowi nawiązanie do pierwszej jednostki niepaństwowej wykonującej operacje laserowe oczu w Brnie od 1996 roku, znanej wcześniej jako centrum okulistyczne Meral. Wieloletnie doświadczeniem w leczeniu wad dioptrii oczu z zastosowaniem keratektomii laserowej przy użyciu lasera excimerowego przyniosło owoce w postaci tysiąca operowanych pacjentów, którym laserowa operacja oczu podniosła komfort życia.

let zkušeností

zákroků ročně

%

spokojených klientů

Usługy kliniki Oftal

Inne usługi

Ambulance

Ambulance

Našim pacientům nabízíme péči od základních očních ambulantních výkonů hrazených pojišťovnami, po specializovanou ambulantní oční chirurgii. Naše oční klinika je zaměřena na běžnou oční lékařskou praxi a preventivní programy pro děti i dospělé, s cílem včasného odhalení a prevence možného onemocnění očí. Zajistíme kvalitní péči pro celou rodinu.

Estetické centrum

Estetické centrum

Mladá pokožka je přirozeně krásná, s přibývajícím věkem se však mění její struktura, což sebou přináší postupnou ztrátu pružnosti, pevných kontur a vznik vrásek. Udržte si mladistvý vzhled a využijte služeb našeho estetického centra. Provádíme operace víček, aplikace botulotoxinových preparátů, kyseliny hyaluronové, či lifting revoluční technologií Prime-lifting.

Powiedzieli o nas