Estetické centrum

Mladá pokožka je pružná a hladká díky kyselině hyaluronové, kolagenu, elastinu která jsou přirozenou součástí lidského těla. Naše tělo se však s věkem mění, klesá množství kyseliny hyaluronové, snižuje se kvalita a množství vláken kolagenu a elastinu, pleť váže stále méně vody a vznikají vrásky, pleť uvadá, ztrácí své pevné kontury. Není třeba ale propadat panice. Pro klientky, které touží po mladistvém vzhledu máme řešení v podobě drobných estetických zákroků. Pomůžeme Vám získat skvělý pocit při každém pohledu do zrcadla. Výkony mohou být omezeny buď pouze na esteticky významné oblasti obličeje (tváře, krk,..), anebo je lze rozšířit dle potřeby na celý obličej a další potřebné části těla.

Operace očních víček

Jedná se o plastickou operaci víček, která omladí váš vzhled o 5 až 15 let. Zákrok má nejen estetické dopady, ale přináší také zlepšení vidění a rozšíření zorného pole.

Prime lifting

Efektivní metoda liftingu obličeje i těla pomocí speciálních nití. Po aplikaci těchto nití se kolem materiálu tvoří kolagen
a dochází k vypnutí měkkých tkání
a odstranění vrásek.

Vyhlazení jemných vrásek Botulotoxinem

Botulotoxin je látka uvolňující mimické svaly obličeje, které jsou odpovědné za vznik vrásek. Botulotoxinový preparát se aplikuje přímo do specifického svalu pomocí jehličky.

Aplikace výplňových materiálů z kyseliny hyaluronové

Aplikací speciálních výplňových materiálů na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové Vám vyhladíme vrásky, vytvarujeme
a zpevníme kontury obličeje.

Maseoterapie

Pomocí povrchových vpichů tenkou jehlou vzdálených od sebe asi 1 cm, dodáváme do kůže při mesoterapii malá množství kyseliny hyaluronové, díky které dochází k efektu vyhlazení a vypnutí kůže.

Odstranění kruhů
a prohlubní pod očima

Prohlubně a kruhy pod očima lze redukovat a odstranit technikou aplikace aktivních látek do problémové partie. Díky tomu dochází k vyhlazení oblasti pod očima i kolem celé očnice.

Drobné chirurgické zákroky

Drobné chirurgické zákroky provádíme na základě požadavku klienta v individuálním režimu. Šetrně odstraňujeme například mateřská znaménka. Zákroky v rámci zdravotního pojištění provádíme zdarma!

Buďte krásná!

V rámci našeho estetického centra Vám pomůžeme podpořit Vaši přirozenou krásu šetrným a bezpečným způsobem.
Objednejte se na nezávaznou konzultaci!

 

Oftal kontakt

Navštivte nás na naší oční klinice!

Hledáte více informací? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.