Ambulanz

Oční ambulance a centrum prevence v klinice Oftal

Hledáte kvalitního očního lékaře, který bude disponovat spolehlivostí, odborností a empatií? Nechcete čekat týdny na termín, a následně strávit hodiny v čekárně? V tom případě je oční centrum Oftal Vaše jistota. Našim pacientům nabízíme péči od základních očních ambulantních výkonů hrazených pojišťovnami, se kterými máme navázány smluvní vztahy, až po specializovanou ambulantní oční chirurgii. Pracoviště je zaměřeno na běžnou oční lékařskou praxi a preventivní programy pro děti i dospělé, s cílem včasného odhalení a prevence možného onemocnění Vašich očí.

Našim cílem je Vaše spokojenost. Pomůžeme Vám vidět svět krásnější.

 

Oční péče pro dospělé

Zajišťujeme komplexní služby očního lékaře. Věnujeme se prevenci očních vad, diagnostice i samotnému řešení problému. Díky odborným lékařům a špičkové technice řešíme vše od vystavení receptu na dioptrické brýle, až po laserové operace dioptrických vad, léčbu šedého zákalu, až po komplikované rohovkové refrakční výkony.

Dětská oční ambulance

Jako jediná soukromá oční klinika v Brně pečujeme o dětské pacienty.
Zaměřujeme se na prevenci dětských očních vad, diagnostiku, léčbu dětských očních vad a chorob, a realizujeme bezbolestné ambulantní operativní zákroky. Odborný a empatický personál je připraven pečovat i o ty nejmenší pacienty.

Proč zvolit právě oční kliniku Oftal?

  • Dbáme na prevenci! Zrak je nenahraditelný smysl, a není nic jednoduššího, než o něj začít pečovat včas. Díky špičkovému vybavení jsme schopni včas odhalit i u těch nejmenších dětí oční vadu.
  • Nabízíme řešení šedého i zeleného zákalu! Jsme odborným pracovištěm řešícím odstranění dioptrických vad excimer laserem, zachytíme včas i počáteční formy nepravidelnosti rohovky a keratokonu.
  • Jsme oční centrum pro celou rodinu. Pečovat o Vás bude tým zkušených očních lékařů specialistů v oblasti oční chirurgie, dětské specializované oftalmologie i ambulantní oftalmologie. Jako jediné soukromé oční centrum nabízíme péči i pro ty nejmenší děti.
  • Provozujeme oční ambulanci pro estetickou oftalmologii. Naši specializovaní oční lékaři – chirurgové, provádí plastické operace očí. Nejčastěji provádíme operace očních víček, plastické výplně a odstranění vrásek okolo očí. Všechny zákroky i operace očí probíhají v ambulantním režimu.