Oční péče pro dospělé

Zajišťujeme pro Vás komplexní služby očního lékaře. Zaměřujeme se na prevenci, která je hrazená zdravotní pojišťovnou, provádíme specializované chirurgické zákroky, a v neposlední řadě nabízíme i širokou škálu estetických výkonů v rámci našeho centra estetické chirurgie.

Více jak 20 let zkušeností, odborný tým lékařů, špičkové vybavení a spolupráce se zdravotními pojišťovnami, díky které je řada výkonů pro pacienty zcela zdarma. Tisíce spokojených pacientů mluví pro náš prospěch.

V rámci naší oční ambulance neřešíme jen předpis brýlí nebo léčbu zánětu spojivek.

Klienty v souvislosti s péčí o oči nejčastěji zajímá

Léčba chorob sítnice

Vyšetření pomocí moderních přístrojů, diagnostika a následná léčba.

Léčba zeleného zákalu

Zelený zákal neboli glaukom postihuje člověka v každém věku. Nevyléčitelné onemocnění, které je třeba diagnostikovat včas.

Preventivní vyšetření očí OCT

Používá se především při poruchách sítnice, diagnostice chorob u pacientů s cukrovkou, vysokým krevním tlakem, závažným dědičným očním onemocněním, nebo věkem podmíněnou makulární degenerací.

Preventivní vyšetření HRT

Jedním z nejúčinnějších nástrojů preventivní kontroly zeleného zákalu je vyšetření pomocí laserového skenovacího systému HRT. Zjišťuje přítomnost glaukomových změn a umožňuje jejich sledování.

Laserová operace očí

Odstraňujeme oční vady jako je krátkozrakost, dalekozrakost i astigmatismus s možností individualizovaného programu. Zbavíme Vás brýlí či nutnosti používat kontaktní čočky.

Nitrooční operace očí

Nelaserové operace očí nám pomáhají odstranit brýle u klientů, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou podstoupit laserovou operaci očí. Řešení spočívá v implantaci umělých nitroočních čoček.

Léčba šedého zákalu

Provádíme diagnostiku i léčbu šedého zákalu.