Dětská oční ambulance

Jako jediná soukromá oční klinika se zabýváme prevencí a léčbou očních vad u dětských pacientů. O děti naší klinice pečuje tým specializovaných očních lékařů s dlouholetou praxí jak oblasti běžné ambulantní péče, tak i strabologické oftalmologie a dětské oční chirurgie. Používáme moderní přístrojové vybavení které nám i Vašemu dítěti umožňuje spolehlivý, rychlý a bezbolestný zákrok.
Nejen pro malé děti je vyčkávání v čekárně náročné, u nás se můžete objednat na konkrétní den i čas! Jsme časově flexibilní, ordinujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

V rámci naší dětské oční ambulance provádíme

  • preventivní vyšetření zraku dětí
  • vyšetření a diagnostika očních vad v dětském věku
  • léčba dětských očních vad a chorob – amblyopie, refrakční vady, vrozené vady zraku
  • diagnostika a léčba šilhání a kompletní ortoptické vyšetření
  • bezbolestné ambulantní operativní zákroky

Preventivní péče je pro udržení zdravého zraku opravdovým základem. Díky pravidelným preventivním prohlídkám dokážeme u Vašich dětí odhalit například tupozrakost či šilhavost. Nezabýváme se pouze diagnostikou, ale také řešením v podobě odborné pomoci, což u závažných očních onemocnění může zásadně zlepšit vyhlídky do budoucna.

Prevence je základ!

My se dětí nebojíme, a ony nás také ne! Objednejte Vaše děti na vyšetření k našim dětským očním specialistům. Zakládáme si na kvalitní preventivní péči, provádíme diagnostiku a v případě potřeby navrhujeme a vedeme vhodnou léčbu.